Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji IZOL Sp z o.o. poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku :

Projektant Branży Sanitarnej/Asystent projektanta

Miejsce pracy: Włocławek Kujawsko- pomorskie

Opis stanowiska
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie dokumentacji projektowej, kontakt z klientem, koordynacja powierzonych projektów

Wymagania
• uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci i instalacji sanitarnych. (projektant);
• min. 4 lata pracy po studiach przy projektowaniu;
• doświadczenie w projektowaniu infrastruktury wodno – kanalizacyjnej, oczyszczalnie ścieków, instalacje grzewcze;
• znajomość MS Office , AutoCAD , AUTO PROFIL;
• Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy
• umowę o pracę
• pracę z młodym, dynamicznym zespole.
• współpracę ze specjalistami różnych branż.
• ciekawą pracą przy ambitnych projektach.
• stałe wynagrodzenie

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem oraz listem motywacyjnym w języku polskim na adres:
praca(at)izol.com.pl z dopiskiem Projektant /Asystent projektanta

Zastrzegamy, iż odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.